Notikumi pasaulē

Mikijs Rurks tēlos Čingishanu

Vai Mikijs Rurks grasās tēlot Čingishanu Džona Miliusa jaunākajā filmā?

„Dzelzs vīra 2″ zvaigzne intervijā portālam Orlando Sentinel pastāstīja par saviem tuvākās nākotnes plāniem. Ja Mikijs runāja taisnību, tad sagaidāms dīvains leģendārā aktiera un vēsturiskā tēla apvienojums. Un maz ticams, ka Rurkam vairs nav krampja, lai atveidotu bezbailīgu karotāju, apgalvo portāls thewrap.com.

„Es tēlošu Čingishanu,” teica Rurks. „Džons uzrakstīja scenāriju, kurš ir veidots no dēla un mazdēla skatu punkta, un no tā, kā tie redzēja šo mistisko personību savā ģimenē. Jūs redzēsiet viņu halucinācijās tad, kad viņš bija apmēram 40 gadus vecs. Un savos 40 gados viņš izskatījās ļoti vecs,” Rurks aprakstīja savu atveidojamo varoni.

Pārsteidzoši, bet 57 gadus vecais aktieris sevi uzskata par ekspertu jāšanā ar zirgu un viņš apgalvo: „Iespējams, es ar zirgu jāju labāk, nekā vadu automašīnu.” Rurks arī neatlaidīgi apgalvo, ka viņš būs gatavs šaut no loka, jājot ar zirgu, bet ar nelielu palīdzību no kaskadieru, veterānu Gareta Vorena un Marka Kolburna, puses. Rurks arī pieprasa, lai filmēšana notiktu Indijā un iespējams arī Ķīnā.

Pirms diviem gadiem Rurks uz dažādiem Holivudas pasākumiem ņēma līdzi savu čivauvas suni Loki, un viena lieta, kas viņam patīk saistībā ar Čingishanu, ir tas, ka arī viņš ir bijis suņu mīļotājs. „Mongoļi suņus izmantoja kaujās, bet tie reti kad no kaujas atgriezās dzīvi. Tomēr šajā scenārijā Čingishans pavēl saviem vīriem turēt suņus aizmugurē un nelaist tos vaļā. Viņš uztraucās par suņiem un tas man patīk,” piebilda Rurks.

Rurks izklausījies satraukts, ka viņam būs jāsadarbojas ar leģendāro scenārijautoru. „Es izlasīju viņa scenāriju un tu zini, viņš ir labi zināms ar savu spēcīgo rakstīšanas stilu,” teica Rurks. „Viņš ir rakstījis scenārijus tādām filmām kā „Konans” un „Netīrais Harijs”, un būs interesanti pavērot to, kā viņš darbojas aiz kameras.”

Rurks jau bija iesaistījies sarunās par pievienošanos Džavīram Bardemam un Džeisonam Stathemam jaunākajā Tonija Skota filmā „Potzdamer Platz”. Rurks arī pastāstīja, ka visam paralēli jau 20 gadus viņš strādā pie scenārija, kurš būs par motociklistu bandām. Filmas nosaukums būtu „Elles eņģeļi” un par tās uzņemšanu viņš jau ir runājis ar Toniju Skotu. Rurks arī atklāja, ka neiesaistīsies „Svētā Vincenta” filmas projektā, jo tas varētu izjaukt viņa sadarbību ar filmas „Izskatīgais Džonijs” režisoru Valteru Hilu.

Šobrīd Rurks piedalās Tarsema Singa filmas „Nemirstīgie” veidošanā. Viņš arī apstiprinājis dalību tādās lentēs kā „Kaislību spēle” ar Meganu Foksu un pārītī filmu, kurās varētu strādāt kopā Džeisonu Stathemu un Silvestru Stalloni.

LTVarhivs
LTVarhivs ir portāls, kas veltīts interesantām un aizraujošām ziņām.

Related Posts

britnija spirsa

39 gadu vecumā Britnija Spīrsa tiek vaļā no tēva aizbildniecības

Popmūzikas zvaigznes Britnijas Spīrsas tēvam Džeimijam Spīrsam trešdien, 29. septembrī, tika atņemta viņa meitas aizbildņa loma, izbeidzot vairākus gadus ilgušu nepatīkamu juridisku cīņu. Losandželosas tiesnese Brenda Penija atņēma…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *