Vīrieši

Kur dzīvo skaistākie vīrieši?

Kad dodaties atvaļinājumā, jūs vēlaties atpūsties, dzīvot labā viesnīcā, izbaudīt sportiskas aktivitātes vai piedzīvojumus un baudīt skaistumu. 8.marta priekšvakarā piedāvājam dāmām uzzināt, kurās pasaules pilsētās dzīvo skaistākie vīrieši, – arī acīm ir nepieciešama bauda. Vai ne?

Protams, nenovērtēsim par zemu skaistu pludmali, interesantu arhitektūru un iespaidīgus muzejus, bet interneta portāls «Travelers Digest» piedāvā desmit pilsētu sarakstu, kur saskaņā ar nesen veiktas aptaujas datiem dzīvo skaistākie vīrieši.
10. Telaviva (Izraēla) jau izsenis tiek uzskatīta par izcilu ballīšu vietu. Līdz šim gan vairāk noklusēts, ka pilsētas pludmalēs satiekami arī skaisti puiši! Naktīs viņi savukārt jāmeklē pilsētas deju klubos.

9. Milāna (Itālija), protams, ir viena no pasaules modes metropolēm. Viegli iesauļoti, pusgariem matiem – tādi ir ne tikai Milānas futbola kluba spēlētāji, bet vispār tipiskie milānieši, kas ne tikai stilīgi ģērbjas, bet prot arī izteikt dāmām komplimentus.

8. Berlīne (Vācija) ir slavena ne tikai ar daudziem muzejiem, kafejnīcām un naktsklubiem. Izaicinoši, ar individuālu stilu apveltīti, bet vienlaikus inteliģenti, oriģināli un izskatīgi ir arī Vācijas galvaspilsētas vīrieši.

7. Madrides (Spānija) vīrieši apbur ar savu neuzkrītošo šarmu, turklāt kā vairums spāņu viņi ir kaislīgi un karstasinīgi gan attieksmē pret savu dzīvi un pilsētu, gan pret savu dāmu.

6. Sidneja (Austrālija) – austrāliešiem vienkārši ir viss, ko var vēlēties! Viņiem patīk piedzīvojumi, viņi ir daudzpusīgi un lieki neuztraucas. Kura no mums atteiktos no vējdēļa trenera dienā un pavadoņa uz operu vakarā, ja šis pavadonis ir līdzīgs, piemēram, aktierim Hjū Džekmenam šā raksta fotogrāfijā?

5. Buenosairesa (Argentīna). Tango ir kaisles un erotikas pilna deja, un tādi ir arī argentīnieši – sportiski, kopti un mazliet noslēpumaini.

4. Lisabonas (Portugāle) vīrieši tiek uzskatīti par atvērtiem, lepniem un atlētiskiem (meitenes, iedomājieties kaut vai futbolistu Krištianu Ronaldu!)

3. Arī Amsterdamā (Nīderlande) dzīvo daudz izskatīgu vīriešu. Viņi ir lielāki augumā nekā vairums eiropiešu un tiek atzīti arī par krietni romantiskākiem.

2. Ņujorka (ASV) ir ne tikai pilsēta, kas nekad neguļ, tā ir arī pilsēta, kurā iespējams satikt interesantus, uzmanības vērtus vīriešus no visas pasaules.

1. Stokholma (Zviedrija). Labā ziņa mums: pasaules seksīgākie vīrieši, lieli, blondi un zilām acīm, saskaņā ar aptaujas rezultātiem dzīvo tepat līdzās Latvijai – Zviedrijas galvaspilsētā. Vai piekrītat?

LTVarhivs
LTVarhivs ir portāls, kas veltīts interesantām un aizraujošām ziņām.

Related Posts

viriesi sievietem

Kādi vīrieši patīk sievietēm

Vīrietim ir jābūt par sevi pārliecinātam, viņam ir jāatstāj labs iespaids, un viņā ir jābūt kaut kam no “sliktā puiša”. Pirmkārt, sievietēm ir vajadzīgs par sevi pārliecināts vīrietis!…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *