Vīrieši

Kādi vīrieši patīk sievietēm

Vīrietim ir jābūt par sevi pārliecinātam, viņam ir jāatstāj labs iespaids, un viņā ir jābūt kaut kam no “sliktā puiša”.
Pirmkārt, sievietēm ir vajadzīgs par sevi pārliecināts vīrietis!
Tas ir ļoti svarīgi. Lielākā daļa sieviešu meklē vīriešus, kuri ir par sevi pārliecināti un «ar abām kājām stabili stāv uz zemes». Ja tu tāds neesi, ir ļoti svarīgi sievietēm vismaz radīt ilūziju, ka esi par sevi pārliecināts visās dzīves situācijās. Sievietēm ir svarīgi sajust, ka viņa var uzticēties un paļauties uz konkrēto stiprā dzimuma pārstāvi.

Kas jādara, kad viņš uz ielas ierauga skaistu sievieti? Viņam nevajagot kautrēties un ilgi domāt. Viss esot pavisam elementāri, vajag pieiet intereses objektam klāt, pajautāt viņas vārdu, telefona numuru un uzaicināt vakariņās vai uz kādu filmu. «Es sestdienas vakarā dodos uz filmu (šajā brīdī nosauc labāko filmu, ko rāda kinoteātros), es būtu ļoti priecīgs, ja tu man pievienotos.» Sievietēm patīk vīrieši, kuri skaidri noformulē savas vēlmes, tas viņām ļauj justies droši.

Viņām patīk, ja vīrietis spēj realizēt savus vārdus un tur doto solījumu.

Ja tomēr vīrietis nejūtas pietiekami drošs šādam solim, viņam ir jākļūst par labu aktieri un jānospēlē par sevi pārliecināta vīrieša loma. Stiprajam dzimumam ir jāspēj radīt sievietē sajūta, ka uz viņu var paļauties ikvienā dzīves situācijā. Protams, vislabākais veids, kā to izdarīt, ir savu vārdu un solījumu realizēšana darbos.

Tagad stop. Ja esi vīrietis un lasi šo rakstu, iespējams, domā, ka to nav tik viegli izdarīt. Tev var rasties daži jautājumi – kā nu tā uzreiz iešu klāt sievietei, kura man ir iepatikusies? Ja es viņai nepatīku, ja viņai jau ir draugs, ja es tagad izskatīšos smieklīgs un viņa nodomās, ka esmu maniaks, kurš uzmācas katrai garāmgājējai?

Nomierinies un atceries, ka dzīvo tikai vienu reizi un dzīve rit uz priekšu! Ja nepamēģināsi, nekad neuzzināsi, vai iegūsi šo sievieti.

Otrkārt, vīrietim ir jāatstāj labs pirmais iespaids

Nākamais padoms būs ļoti īss. Ir ļoti svarīgi jau pirmajā tikšanās reizē atstāt labu iespaidu. Kā zināms, sieviete jau pirmajās trīsdesmit sekundēs novērtē vīrieti.

Tas taču ir tik viegli, atstāt labu pirmo iespaidu. Vīrietim ir jābūt labi koptam, viņam ir labi, eleganti un patīkami jāizskatās. Bet pats galvenais, viņam ir jābūt brīvam un jāmāk sarunāties ar sievieti. Atcerieties – ne vienmēr no dabas skaists vīrietis būs labāks par gudru un sakarīgi runājošu!

Treškārt, sievietēm patīk sliktie puiši

Šajā brīdī varu apbēdināt visus labos un pareizos puišus – sievietēm patīk sliktie puiši. Ja arī ne vienmēr viņas to atzīst, sirds dziļumos viņas vēlētos, lai kāds tumšacains, kaislīgs un seksīgs vīrietis viņas paņemtu turpat uz virtuves galda.

Sievietēm patīk vīrieši, kurus viņas var pārveidot, respektīvi, viņām ir vajadzīga sajūta, ka viņas var mainīt vīrieti uz labo pusi. Jā, viņām ir vajadzīgs vīrietis, kuru viņas var “uzlabot”. Sākot no garderobes maiņas (viņas taču vislabāk zina, kas viņas vīrietim piestāv) un beidzot ar kaitīgo ieradumu izbeigšanu (smēķēšana, alkohola lietošana un uzdzīve).

Diemžēl vīrieti mainīt izdodas ļoti reti. Parasti viņš atgriežas pie savas vecās dzīves. Tomēr, ja vīrietis vēlas pēc iespējas ilgāk noturēt interesējošo sievieti, viņam jāļaujas sievietes vēlmēm, (protams, normas robežās), jādara tā, lai viņa jūt, ka spēj padarīt vīrieti labāku.

Tomēr vissvarīgākais ir mīlēt un cienīt sievieti, kā arī spēt to viņai izrādīt.

LTVarhivs
LTVarhivs ir portāls, kas veltīts interesantām un aizraujošām ziņām.

Related Posts

skaistakie viriesi

Kur dzīvo skaistākie vīrieši?

Kad dodaties atvaļinājumā, jūs vēlaties atpūsties, dzīvot labā viesnīcā, izbaudīt sportiskas aktivitātes vai piedzīvojumus un baudīt skaistumu. 8.marta priekšvakarā piedāvājam dāmām uzzināt, kurās pasaules pilsētās dzīvo skaistākie vīrieši,…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *