Darbs

Kā panākt, lai daba diena paiet ātrāk?

Visi, kuri ikdienā strādā algotu darbu nereti vēlas, lai to darba diena paietu ātrāk, vienalga, vai tas ir tādēļ, ka ir piektdiena un tu ātrāk vēlies sākt nedēļas nogales svinības, vai ir pirmdiena – nedēļa grūtākā diena – un tu ātrāk vēlies, lai šī pirmdiena paiet. Tādēļ šeit būs daži ieteikumi, kā panākt, lai tava darba diena paiet nemanot.

1. Izveido ergonomisku un ērtu darba vietu

Bieži vien tev šķiet, ka darba diena velkas gliemeža lēnumā un tā nekad nebeigsies, tieši tādēļ, ka tev ir neērta un neergonomiska darba vieta un tu darba dienas gaitā ar vien jūties neērti un centies iekārtoties. Tādēļ iesaku izveidot pēc iespējas ērtāku darba vidi īpaši, ja tu daudz stundas pavadi pie datora monitora un sēdošā stāvoklī, jo šāda darba vide nodrošinās, ka tu neizjūti sāpes vai diskomfortu dienas gaitā, kā rezultātā diena paies daudz ātrāk. Šeit pat varu arī pieminēt, ka, papildus ergonomiskai videi tev uz darbu vajadzētu arī vilkt ērtu apģērbu, kas arī nodrošinās, ka tu dienas laika visu laiku nejūties neērti. Nomaini neērtas un stīvas drēbes pret ērtām un tu redzēsi, cik daudz labāk tu jutīsies ikdienā un kā darba diena paskries vēja spārniem.

2. Socializējies

Vēl kāds faktors, kas liek tavai darba dienai ievērojami ievilkties un šķist, ka tā nekad nebeigsies, ir, ja tu visu dienu pavadi klusumā vai vienatnē un ne ar vienu nerunā, jo tieši socializēšanās un sarunas ar citiem darba kolēģiem var nedaudz pakavēt laiku un likt tavai dienai paiet ātrā.

3. Izveido darba rituālu

Zinu, ka daudziem cilvēkiem riebjas rutīna un viena un tā paša darba rituāla atkārtošanās, taču patiesībā ir pierādīts, ka sava veida darba rituāls vai darbības, kuras tu veic ik dienu gandrīz vienā un tajā pašā laikā var likt laikam paskriet daudz ātrāk. Piemēram, iesāc katru dienu 11:00 doties pēc tējas vai kafijas krūzes, vai, piemēram, ap 15:00 izej ārā vai apej riņķi pa biroja ēku. Šādi tu ne tikai nedaudz izkustēsies, ja tev ir sēdošs darbs, bet tu varēsi izmantot šīs darbības kā atskaites punktus, kad, piemēram, darba diena tuvojas noslēgumam.

4. Darba laikā klausies mūziku

Ja tas ir iespējams, es arī iesaku darba laikā klausīties mūziku, kaut vai uz austiņām, jo mūzika ne tikai aizpildīs pauzes starp darbiem, bet padarīs tavu darbu jautrāku, kā arī palīdzēs tavam prātam būt nodarbinātam, lai tev šķistu, ka darba diena paskrien ātrāk. Papildus tam ir arī atklāts, ka, klausoties mūziku darba laikā, cilvēks patiesībā nodarbina lielāku savu smadzeņu daļu, kas var arī ievērojami palielināt tavu produktivitāti.

LTVarhivs
LTVarhivs ir portāls, kas veltīts interesantām un aizraujošām ziņām.

Related Posts

liellopu audzesanas bizness

Vai lopkopība liellopu audzēšana ir ienesīgs bizness?

Jau sen senos laikos, liellopu audzēšana ir bijusi viena no primārajām cilvēku nodarbēm. Laikam ejot daudz kas ir mainījies, bet pieprasījums pēc gaļas joprojām ir milzīgs. No tā…

darbinieks

Darba dienas stundas

Tas cik daudz mēs ikdienā strādājam pa lielam ir atkarīgs no tā, cik daudz cilvēks dzīvē grib sasniegt, jo strādājot ierastās 8 stundas nav iespējams sasniegt tik daudz,…

darbinieku piesaiste

Darbinieku piesaiste uzņēmumam

Darbinieki ir ikviena uzņēmuma galvenais spēks, kas padara to darbu, kas ir nepieciešams un bez darbiniekiem nav iespējams izveidot gandrīz pilnīgi neko, jo pat veidojot automatizētas sistēmas ir…

startup jaunuznemums

Iesācēj-uzņēmumi jeb StartUps

Kad tiek sākts jauns uzņēmums, sākumā tas ir tā saucamajā iesācēj uzņēmuma fāzē, kad komanda ir maza, resursi ir maz, bet ambīcijas ir lielas, un riski ir pat…

algots darbs

Algots darbs – plusi un mīnusi

Algots darbs, jeb sava laika mainīšana pret samaksu ir ienākumu avots, ko piekopj lielākā daļa sabiedrības un daudzi nemaz nevar iedomāties, ka naudu ir iespējams pelnīt arī savādāk,…

sapnu darbs

Kā iegūt darbu, ko tu vēlies?

Šis ir viens no jautājumiem, ko ikvienam cilvēkam vajadzētu savā dzīvē uzdot tad, kad ir laiks domāt par savu nākotni un saprast, ko tad īsti tu vēlies sasniegt…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *